Miskolc a te helyed

Feladatok:

  • Telefonon érkező általános bejelentések, reklamációk, panaszok fogadása, ügyintézése
  • Standard írásos ügyek kezelése
  • Ügyfelek szerződéses, vagy szerződés felmondással kapcsolatos bejelentéseinek fogadása
  • Pontos, naprakész tájékoztatás nyújtása az ügyfelek részére, felmerült problémák kezelése, valamint kimenő telefonhívások kezdeményezése a beérkező igényekkel kapcsolatban
  • Kampányok miatti ügyfélmegkeresések indítása

Elvárások:

Végzettség:

  • érettségi

Technológiai tudás:

  • magabiztos MS Office csomag használat

Kompetenciák:

  • Ügyfélközpontúság és megoldás-orientáltság
  • Nyitott, kommunikatív, empatikus személyiség
  • Jó konfliktuskezelési képesség
  • Rugalmasság, nyitottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi bér
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Cafeteria (éves szinten br. 320 000 Ft )
  • Fizetett pótszabadság
  • Kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • Magán egészségügyi szolgáltatás
  • Teljes körű szakmai támogatás és képzés

Egyéb információ az állásról:

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Kerekes Gabriella