Feladatok

  • Beérkező telefonhívások-, e-mailek fogadása, információ- és segítségnyújtás a cég jelenlegi és leendő ügyfelei számára és ezek adminisztrációja.
  • Több rendszert használunk napi szinten, pl. hibajegykezelő és egy részünkre fejlesztett vállalatirányítási rendszert.
  • Mint mindenhol, nálunk is adódnak problémák, ezeket a reklamációkat türelemmel, nyitott hozzáállással kell kezelned, törekedni kell a gyors megoldásra az ügyfélelégedettség érdekében.
  • Ügyfélszolgálatunk a Kereskedelmi Csoport egyik alappillére, így az értékesítési bizonylatok kiállítása, feldolgozása is részét képezi a feladataidnak.
  • Folyamatosan együtt kell dolgoznod más szervezeten belüli csoportokkal, mivel kölcsönösen segítjük egymás munkáját.
  • Sok rendezvényt és oktatást szervezünk Ügyfeleinknek, aminek aktív részese leszel, így is próbálunk közvetlen kapcsolatot kiépíteni Partnereinkkel, akik közül van olyan, akivel már 30-40 éves kapcsolatot ápolunk.

Elvárások

  • Ügyfélszolgálat/call center területén eltöltött 1-3 év tapasztalat vagy kereskedelemben szerzett gyakorlat, vagy egyéb ügyfélkapcsolati kommunikációval összefüggő munkakör
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógép ismeret, különösen az Excel kezelése, mert napi szinten szükséged van a használatára
  • Fejlett kommunikációs készség szóban és írásban, mivel a kommunikáció a munkaköröd alappillére

Előnyt jelent

  • Műszaki szakterületen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Gyakorlati értékesítési tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett munkabér, cafeteria
  • Teljesítmény alapú bónuszrendszer
  • Magánegészségbiztosítási szolgáltatáscsomag
  • Korlátlan mobiltelefonhasználat
  • Egyéni kompetenciák fejlesztésére irányuló képzések
  • Modern, igényes munkakörnyezet
  • Kiszámítható, normál munkaidő (8-17 óráig, pénteken 16 óráig)
  • Ingyenes parkolás
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Kávé, kakaó, szörp
  • Céges rendezvények

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Ügyélszolgálati csapatunk a szíve-lelke Cégünk működésének.

A csoport Ügyfeleinknek ad tájékoztatást, illetve megoldja a problémáit, szükség esetén más területeken dolgozó Kollégákhoz irányítja a megkereséseket.

Ebbe a csapatunkba keresünk kiváló kommunikációs képességekkel rendelkező, barátságos, türelmes, segítőkész Ügyfélszolgálati munkatársat.

Ha szeretnél egy 40 éve működő, családi vállalkozásnál dolgozni, ahol a Tulajdonos és az Ügyvezető név szerint ismer mindenkit, annak ellenére, hogy már több mint 100 alkalmazott dolgozik Cégünknél, akkor nálunk a helyed. Ha része lennél egy a biztonságtechnikai nagykereskedelemben piacvezető, stabil alapokon álló Cégnek, ahol a Munkáltató nagy hangsúlyt helyez a Kollégákra, akkor itt a lehetőség, hogy csapatunk tagja legyél.

Amennyiben a fenti leírásnak megfelelsz, úgy várjuk fényképes önéletrajzodat bérigény megjelöléssel.

Cégnév: Energy Power Kft.