Feladatok

  • Ügyfelekkel való kommunikáció telefonon, email-ban vagy chaten
  • Megrendelések, szervízidőpontok és termékszállítások kezelése, nyomon követése
  • Ügyféladatok és rendelések rögzítése
  • Munkatársakkal és a vezetővel való hatékony együttműködés a feladatok gyors megoldása érdekében
  • Ügyfél igények és elvárások gyors megértése, szervizünk szolgáltatásainak megfelelő bemutatása
  • Cégünk belső (munkatársaival) és külső (ügyfelekkel) való hatékony és udvarias kommunikációjának biztosítása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év ügyfélszolgálati tapasztalat, ideálisan vevőszolgálati diszpécser területen
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Magabiztosság, határozottság és jó döntéshozatali képesség
  • Cégünk vevőcentrikus kultúrájának, értékeinek megértése, elfogadása és támogatása
  • Hatékonyan együttműködési és kommunikációs képesség
  • Kiemelkedő konfliktuskezelési készség
  • Cégünk működési szabályainak megismerése, annak maradéktalan betartása
  • Számítástechnikai ismeretek (minimum Microsoft Word, Excel)

Előnyt jelent

  • Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • 8 órás, teljes munkaidős munkakör (minimum napi 4 óra, Budapesti II. kerületi irodánkban, 4 óra telefonos rendelkezésre állás, akár home officeban is)
  • minden második hétvégén félnapos ügyeleti telefonos rendelkezésre állás (havi 2 x 4 órában)

Céginformáció

  • 33 éve a piacon működő, stabil hátterű, magyar tulajdonú vállalkozás, mely nagy múltú, piacvezető gázkészülék gyártók Vaillant, Bosch szakszervizeként és épületgépészeti kivitelezőjeként tevékenykedik

Ha érdeklik a fenti kihívások, és úgy érzi, hogy Önnek való feladatot lát benne, ne habozzon, 2024. március 28-ig küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségünkre!

Cégnév: CIRKO-PLUSZ Kft.