Feladatok

  • Vevői megrendelések napi szintű operatív menedzselése a megrendelés beérkezésétől a kiszállításig, a maximális vevői elégedettség elérése céljából.
  • Anyacéggel és ügyfelekkel való kapcsolattartás német és/vagy angol nyelven
  • Megrendelések, vevői kérések fogadása
  • Vevői kapcsolatok kezelése
  • Javaslatok és megoldások az egyéni vevői igények általános megoldására
  • Esetlegesen felmerülő problémák kiszűrése, megoldási javaslatok adása
  • Kimutatások, jelentések készítése
  • Házon belüli kapcsolattartás a társosztályokkal (beszerzés, logisztika, műszaki részleg, termelésvezetés)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Német vagy angol nyelv magabiztos használata írásban és szóban
  • Ügyfélszolgálati vagy hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (ABAS, SAP)
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil piaci pozícióval rendelkező nemzetközi vállalati háttér
  • Családias összetartó munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

 A CabTec Cégcsoport egy globálisan működő sikeres svájci vállalat, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai telephelyein dolgozó több mint 1000 szakképzett munkatársa, a széles vevői köre (high-tech ipar, orvostechnika, légtechnika, kötött pályás, szárazföldi és légi fuvarozás), valamint a közel 50 éves piaci tapasztalata garantálja a megbízhatóságot és stabilitást.

A Jelentkezem gombra kattintás után küldje el nekünk német / angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: CabTec Kft.