Ügyfélkapcsolati tanácsadó

Mi, mint Smart Jobs Kft., törekszünk a legjobb lehetőségeket biztosítani munkatársainknak a munkaerő világában. Hisszük, hogy egy jó munkahelyi környezet jó teljesítményre ösztönzi a kollégáinkat.

Kiemelt Partnerünk jó hangulatú csapata téged vár belvárosi, innovatív irodájába.

Kollégáink meglévő ügyfélkör kezelésével foglalkoznak telefonon keresztül. Fontos számunkra a kiemelkedő ügyfélélmény elérése, így nagy figyelmet szentelünk munkatársaink igényeire is.

Fontosnak tartjuk, hogy

  • Egy stabil, jó munkahelyi környezetet biztosítsunk
  • Kollégáink mindig bizalommal fordulhatnak vezetőjükhöz
  • A meglévő képességeket kiaknázva kollégánk a legjobb teljesítményt hozhassa ki magából
  • A munkában töltött idő mindig tartogasson apró kihívásokat, hiszen így fejlődünk és szerzünk meg új ismereteket
  • Változatos feladatokkal színesítsük a hétköznapokat
  • Elismerjük kollégáink munkáját

Mi lesz a feladatod?

  • Az ügyfelek telefonon történő professzionális kiszolgálása, segítségnyújtás, az ügyfélkapcsolatok erősítése.
  • Kizárólag bejövő hívások fogadása, ügyfelekhez tartozó adminisztrációs feladatok pontos, precíz elvégzése.
  • Ügyfélelégedettség növelése: ügyfelek igényeinek és elvárásainak felismerése, rugalmas kezelése.

Nálunk lehetőséged lesz:

  • Egy biztos hátterű, mindig fejlődő csapat tagja lenni.
  • Alapbéreden felül teljesítmény prémiummal, cafetériával és dolgozói csomaggal kiegészíteni a fizetésedet.
  • Szakmailag folyamatosan fejlődni.
  • Előre tervezhető munkaidőbeosztásban dolgozni.
  • Hozzájárulni ügyfeleink magas minőségű kiszolgálásával az ügyfél elégedettség emeléséhez.
  • Sikereiddel, szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan építeni.

Mi szükséges mindehhez:

  • A szakmai tapasztalatot mi segítünk megszerezni, egy érettségi bizonyítványra van szükségünk.
  • Jó kommunikáció, érts az emberek nyelvén.
  • Ügyfélközpontúság és célorientáltság, hiszen ez a siker útja nálunk!
  • Légy motivált! A többit megtanítjuk Neked!
  • Felhasználói szintű MS Office ismerete.

Ha ezek alapján úgy gondolod, szívesen dolgoznál velünk együtt akkor, küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címre: karrier@smart-jobs.hu

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Strázsi Krisztina
70/628-0991