Schrack Seconet Kft.

Tűzjelző rendszer tervező

Üzleti tevékenységünk súlypontja az automatikus tűzjelző és oltórendszerek értékesítése, tervezése, telepítése, és karbantartása. Egyre jelentősebb volument képvisel a komplex biztonságtechnikai rendszerek, illetve ezek alrendszereinek létesítése, a nővérhívó  és a teljeskörű gyengeáramú rendszerek kivitelezése.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ajánlati tervek, engedélyezési- és/vagy kiviteli tervek, valamint megvalósulási tervek kidolgozása.
  • Részvétel tervindító megbeszéléseken, helyszíni felméréseken és műszaki megbeszéléseken.
  • Egyeztetés a beruházó (megrendelő), a tűzvédelmi szakhatóság és más szaktervezők képviselőivel.
  • Építészeti alaprajzok készítése szükség esetén.
  • A kiépített védelmi rendszer helyszíni ellenőrzése, az eltérések dokumentálása.
  • Szükség esetén részvétel a beüzemeléseken, műszaki- és hatósági átadásokon.
  • Tervezői adatbázis naprakész vezetése, a vonatkozó tervezési feladatok aktualizálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki mérnök végzettség
  • AutoCAD felhasználószintű ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tűzvédelmi szakvizsga 10. foglalkozási ág
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és hosszú távú állás egy jó hangulatú csapat tagjaként egy piacvezető biztonságtechnikai cégnél
  • Komplex feladatok, szakmai kihívások
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Külső-belső képzések

A jelentkezés gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Schrack Seconet Kft.