Feladatok

A HUN-REN Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet Integratív Neuroendokrinológiai Kutatócsoportja (vezető: Dr. Fekete Csaba) tudományos kutatót keres.

A kutatás témája: A pajzsmirigyhormon hatás megváltozásának agyfejlődésre gyakorolt hatásának vizsgálata. A kutató neuroanatómiai és molekuláris biológiai módszerekkel fogja vizsgálni endokrin diszruptor vegyületeknek a fejlődő agyra kifejtett hatását és az újszülöttkori hyperthyroidizmus hatására felnőtt állatokban kialakuló változásokat.

Elvárások

  • egyetemi végzettség (orvos vagy biológus vagy állatorvos vagy biomérnök)
  • angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Génexpressziós vizsgálatokkal és/vagy neuroanatómiai módszerekkel szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • PhD fokozat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidejű, 3 hónap próbaidővel, 1 éves határozott idejű munkaszerződés, mely kölcsönös megegyezés alapján hosszabbítható.
  • A pályázatok elbírálását követő azonnali munkakezdés.
  • Kutatási tapasztalattól függő kiemelt bérezés.

Céginformáció

A csoport publikációi elérhetők a következő linken:

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja az alábbi dokumentumokat:
  • Szakmai önéletrajz
  • Rövid motivációs levél
  • Két referenciaadó megnevezése
  • A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati eljárásban résztvevők a pályázati anyagát megismerhetik, és hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.03.21
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.03.22
Cégnév: HUN-REN Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet