Feladatok

Munkatársakat keresünk MOL töltőállomásra (Vecsés Fő út McDonalds mellett) 12 órás műszakokra, kasszás munkakörbe. Fix alapbér + jutalom + jatt. Ha szeretnél egy jó hangulatú munkahelyen, egy kiemelkedő csapat része lenni, Téged keresünk! A beosztásodat az egyéni igények figyelembevételével, rugalmasan készítjük el. A munkakör betöltése tapasztalatot nem igényel, mi megtanítunk mindenre, ami szükséges. Csupán arra kérünk mosolyogj :)

Elvárások

Töltőállomás tapasztalat nem szükséges, mi mindenre megtanítunk.

Amit kínálunk

Hosszútávú munkalehetőség, rugalmas munkaidő, pörgős munkahely.

Céginformáció

12 töltőállomás üzemeltetését végezzük 150 alkalmazottal. Elkötelezettségünk a korrektség, amelyhez mindenekelőtt tartjuk magunkat, annyit ígérünk, amit be is tudunk tartani.

Magyar nyelvű önéletrajz.
Cégnév: Aquila Oil Bt.MOL partner