Feladatok:

  • Fizikai munkaerő kölcsönzési és közvetítési projektek sikeres megvalósításának segítése
  • Munkaerő toborzása a legmodernebb eszközökkel
  • Hirdetések megírása és kezelése
  • A kiválasztási folyamat támogatása (jelöltek segítése, folyamatos tájékoztatása)
  • Együttműködés a kollégákkal és vezetőkkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettségre
  • Toborzásban szerzett tapasztalatra (ismerd és tudd használni a toborzási módszereket – a többire megtanítunk)
  • Kiváló kommunikációs képességre (szeress beszélni, találd meg hamar a közös hangot az emberekkel)
  • Kreativitásra, nyitottságra (folyamatosan fejlesztjük és bővítjük toborzási módszereinket, akarj újítani, a leghatékonyabb lenni)
  • B kategóriás jogosítványara (ne csak a gép előtt ülj, találkozz is a megkeresett jelöltekkel és mondd el nekik személyesen, amit már telefonon megtettél)

Amit kínálunk:

  • A Covid alatt is biztos munkahely
  • Versenyképes alapfizetés és egy szuper bónuszrendszer
  • Változatos feladatok és előrelépési lehetőségek (szeretnénk, ha hosszú távon velünk maradnál)
  • Folyamatos képzések és tréningek
  • Home office lehetőség
  • Jól felszerelt és modern iroda jól megközelíthető helyen

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII.
  • Kezdés: akár azonnal
Cégnév: Work Force Kft.