Prohuman Zrt.
Szívügyed a toborzás, és van már tapasztalatod csoportvezetésben, fizikai toborzásban? Folyamatosan bővülő közvetítési üzletágunkba keressük debreceni toborzási szakértő csapatunk élére új vezetőnket Branch Manager munkakörben! Új vezetőnk és csapata 100%-ban magas szintű, szakképzett, szellemi érintettségű fizikai projektek teljesítésére fog koncentrálni.

Toborzási vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A saját csapatod (recruitment partnerek és sourcerek) munkájának szakmai koordinációja, támogatása és fejlesztése
  • Aktív részvétel a saját csapatodra vonatkozó, belső toborzás-és kiválasztási folyamatok megtervezésében és végrehajtásában
  • Gyakorlatorientált onboarding és mentoring időszak biztosítása az új becsatlakozók számára
  • Felmerülő toborzási kampányok menedzselése fizikai toborzási területen
  • Kiemelt ügyfelekkel történő kapcsolattartás, tanácsadás biztosítása a toborzási projektekre vonatkozóan
  • Debreceni toborzási irodánk operatív vezetése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 év toborzás területén szerzett tapasztalat
  • Csapatvezetői / vezetői tapasztalat
  • A kelet-magyarországi munkaerőpiac ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • End-to-end toborzási folyamatok ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
  • Komplex juttatási csomag
  • Hibrid munkavégzésre lehetőséget biztosítunk
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők várnak
  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk (alapbér, cafeteria)
  • Egészségprogramunkat: ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva és felvesszük veled a kapcsolatot.
    Cégnév: Prohuman Kft.