Toborzási Specialista

FELADATOK:

  • Feladatod lesz főként szellemi területre történő teljes körű toborzási feladatok ellátása
  • Globális szintű toborzási projektekben való aktív részvétel és együttműködés más telephelyek HR szakembereivel
  • Folyamatos kapcsolattartás a támogatott területeken dolgozó kollégákkal és vezetőkkel
  • Fontos számunkra a csapatmunka, emiatt a HR csapat tagjaival és a vezetőkkel való szoros együttműködés elengedhetetlen.
  • Fontos a napi szintű adminisztráció és riportok elkészítése és folyamatos fejlesztése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 3-5 éves toborzói tapasztalattal rendelkezel
  • Jól ismered és magas szinten használod a különböző toborzási módszertanokat, eszközöket
  • Az angol nyelvtudásod tárgyalóképes
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Recruitment rendszerekben, MS Office programokban hatékonyan dolgozol
  • Rugalmas vagy, a változások irányításában aktív szerepet vállalsz
  • Lendületes és proaktív vagy

MUNKAIDŐ:

  • Általános munkarend
  • Havonta 10 nap otthoni munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
  • Kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk.
  • Családodat iskolakezdési támogatással segítjük.
  • Fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál.
  • Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal.
  • Az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk.
  • Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra.
  • Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, X. Kerület
Cégnév: ADECCO Kft.