Az SSP Hungary Kft., mely a legnagyobb, vendéglátó egységeket üzemeltető cég a

Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren,

új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

TOBORZÁS-KIVÁLASZTÁSI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • a toborzás-kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel;
  • álláshirdetések elkészítése, megjelentetése;
  • beérkező önéletrajzok szűrése, interjúk szervezése, levezetése;
  • új hirdetési csatornák felkutatása, a munkaerő piac változásainak folyamatos figyelemmel kísérése;
  • együttműködés a társosztályokkal, munkaerőigénnyel és felvétellel kapcsolatos kérdésekben;
  • új munkavállalók beillesztésében való részvétel;
  • a munkaügyi nyilvántartás naprakész vezetésében és az ezzel kapcsolatos adminisztrációban való közreműködés;
  • HR adminisztrációs feladatok (létszámriportok, dolgozói kártya adminisztráció).

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség;
  • legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • középszintű angol nyelvtudás;
  • kiváló szervező- és kommunikációs készség;
  • proaktív, problémamegoldó gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • versenyképes jövedelem;
  • egyéb juttatások: étkezés biztosítása, utazási támogatás;
  • jó hangulatú, pozitív légkör.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fényképes önéletrajzát az info@ssp.hu e-mail címre.

www.foodtravelexperts.com

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Hr.