Érdekel a vasút világa, és szeretsz különleges gépek, berendezések működésével foglalkozni?
Ha igen, jelentkezz hozzánk, várunk a csapatunkba.

Új munkatársunk feladatai lesznek
- épületvillamossági feladatok ellátása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- szakmunkás végzettség (villanyszerelő)

Előnyként értékeljük
- szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
- targonca vezetői, egyéb kisgép kezelői végzettség, OKJ-s bizonyítvány

Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
- hosszútávú munkalehetőség
- versenyképes havi jövedelem
- szakmai fejlődési lehetőség

Amit ajánlunk továbbá:
- vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
- 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
- önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
- SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
- hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
- Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal

Munkavégzés helye
Budapest
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2024-02-29

Vállalati bemutatkozó
Társaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt.
leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel,
közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb
vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és
alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.
Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és
leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és
magas színvonalú ellátásával.

Cégnév: MÁV FKG Kft.