Az Apex Pharma Kft felvételt hirdet: Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, orvostechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó cég budapesti munkahelyre keres Titkársági asszisztens munkatársat

Feladatok:
•    A dokumentációk, nyilvántartások kezelése bővítése, a cég honlapjának és közösségi médiában közzétett felületeinek a kezelése, amennyiben szükséges a vezetők találkozóinak megszervezése, a cég telephelyére érkező vendégek fogadása, munkatársak napi szintű támogatása, partnerekkel való kapcsolattartás, üzleti levelezés,
•    A munkafolyamatok adminisztrálása,
•    Szerződéskötések ügyintézése,
•    Számlázások,
•    Irodavezetői, titkársági feladatok ellátása

Elvárások:
•    Magas szintű word és excel, power point ismeretek, magabiztos felhasználói ismeretek,
•    Kimagasló precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzési képesség,
•    Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség,
•    Min. középfokú végzettség,
•    Jó megjelenés,
•    Csapatban való munkára alkalmasság,
•    Ügyfélközpontú gondolkodásmód,
•    Terhelhetőség

Amit kínálunk:
•    Dinamikusan fejlődő vállalat,
•    Kiváló munkakörülmények,
•    Jó hangulatú fiatalos csapatban való részvétel kulturált munkakörülmények között,
•    Hatékony csapatmunkában való részvétel,
•    Hosszú távú munkalehetőség,
•    Versenyképes jövedelem,
•    Változatos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
•    Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat

Állás, munka területe(i):
•    Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
•    Szakmai asszisztens
•    Személyi asszisztens
•    Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
•    Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
•    Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Fényképes önéletrajzzal, és APEX-TITKÁRSÁG tárgy megnevezéssel az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Újbuda Prizma
0613727699