A csapatról:

Dinamikusan fejlődő tesztpadi és járműteszteléssel foglalkozó csapatunkba keresünk új kollégákat, széles lehetőségekkel a nemzetközi együttműködésre és a szakmai fejlődésre.

Tesztüzemi mérnök

Feladataid:

  • Tesztpadok programozása
  • Aktív részvétel a tesztpadi tervezésben
  • Tesztpadi tervezés alapján, új projektekhez tételek biztosítása (terveztetés, árajánlat kérés, beszerzés nyomon követés), megvalósítás
  • Tesztpadok karbantartásának támogatása, mérőberendezések kalibrálása, karbantartások tervezése és ütemezése
  • Tesztpadi tartalék alkatrészek, adapterek nyomon követése
  • Tesztpadi szerelők szakmai támogatása
  • Tesztpadi és tesztjármű teszteléssel kapcsolatos feladatok, folyamatok betanulása
  • Tesztpadi státuszkódok nyomon követése, riportok leadása
  • Tesztjárművek szerelésének, átépítésének szakmai támogatása, járműtesztek támogatása
  • Tesztváltók inspekciójának támogatása padi mérésekkel
  • Kapcsolattartás vállalaton belüli és külső partnerekkel

Profilod:

  • Gépészmérnöki, járműmérnöki, villamosmérnöki vagy mechatronikai területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 1-3 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek
  • Alapszintű programozási ismeretek
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Hidraulikus, pneumatikus ismeretek
  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • „C”, kategóriás jogosítvány

Miért válaszd a ZF-et?

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Jó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetet
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Választható cafetériát
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Munkavégzés helye:

Eger

Cégnév: ZF Hungária Kft.