Hang-és fénytechnikával foglalkozó, multinacionális partnerünk részére keresünk tesztmérnököket Pécsre.

Főbb feladatok:

  • Termékek funkcionális tesztjének optimalizálása, változtatása a vevői elvárásoknak megfelelően
  • A tesztelést végző operátorok szakmai felügyelete és képzése
  • Szoftverfrissítés bevezetése a tesztereken
  • A teszterek folyamatos működésének, kalibrációjának és karbantartásának biztosítása
  • Folyamatoptimalizálás, minőségi mutatók fejlesztése, selejt csökkentése
  • Kalibrációs bemutató VIP vevők részére
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a berendezésekhez szükséges tartalék alkatrészek biztosítása
  • Részvétel az árazásban, valamint a belső és külső auditokon
  • Az új termékek, technológiák bevezetésének, illetve a tesztelési követelmények kidolgozásának támogatása, a ‘best testing at lowest cost’ alapelvet figyelembe véve
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben, Lean & Kaizen aktivitásban

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú mérnöki végzettség – villamosmérnök
  • Termelésben szerzett minimum 3 év tesztelési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Elektronikai tervezési ismeretek (HW&SW)

Előnyt jelent:

  • Fénytechnikai, fénymérési ismeretek

Cég kínálata:

  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Versenyképes juttatás
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Jól megközelíthető telephely, közel a belvároshoz
  • Lakhatási támogatás
  • Iparágában piacvezető, prémium termékek
  • Dinamikusan bővülő cég
  • Modern munkaeszközök

További információ: Kopasz Kristóf (Toborzási tanácsadó): + 36 70 638 0072

Munkavégzés helye: Pécs

Cégnév:
Kapcsolattartó:
Jobcapital Kft.
+36 72 223 223