Feladatok

  • Mechanikai terméktesztek végzése,
  • Műszeres vizsgálatok – minősítő mérések
  • Meglévő termékek vizsgálati programjainak végrehajtása
  • Új fejlesztésekhez kapcsolódó feladatok
  • Termékvizsgálati (validációs) terv készítése
  • Tesztösszeállítás felépítése, mérőrendszer és szenzorok kiválasztása, beépítése
  • Új tesztmódszerek kidolgozása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, gépész- jármű- mechatronikai mérnök
  • Legalább 2 év hasonló területen pl. gépipari termékfejlesztésben – tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben,
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy innovatív és piacvezető vállalatnál.
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Cafeteria és magán egészségügyi biztosítás a belépéstől kezdődően
  • Színes szakmai és szórakoztató céges programok

Céginformáció

Patinás járműipari partnerünk pneumatikai berendezéseit tesztelő csapatába keresünk
Tesztmérnököt

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: Mortoff Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Kft.