Büszkék vagyunk rá, hogy autóipari beszállítóként a Valeo valamennyi autógyár partnere világszerte. Cégcsoportunk közel százezer munkatársa azért dolgozik nap mint nap, hogy az autózást minél biztonságosabbá, kényelmesebbé és zöldebbé tegye. Veszprémi gyárunkban személy - és tehergépjárművek elektronikai alkatrészeinek és rendszereinek tervezésére valamint gyártására specializálódtunk. Új üzletággal bővülve néhány éve kezdtük meg SMT gyártásunkat, 2018-ban pedig átadásra került új logisztikai központunk, amellyel eddigi alapterületünk megduplázódott.

Bővülő csapatunkba keresünk munkatársakat

Tesztmérnök

Pozícióba

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Tesztberendezések, kamerarendszerek, traceability rendszerek, Ipar 4.0 eszközök műszaki felügyelete
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentésének érdekében, a gépek rendelkezésre állásának javítása
  • Izgalmas projekteben való részvétel, közös munka a termékfejlesztési csapatunkkal

AMIT TŐLED KÉRÜNK:

  • Felsőfokú, mérnöki végzettség
  • 1- 2 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Elektronikai ismeretek

AMIT NEKED AJÁNLUNK:

  • Nálunk megVALEOsíthatod a karriercéljaidat: személyre szabott tehetségmenedzsmentet biztosítunk
  • Megismerkedhetsz és elsajátíthatod az egyik legkomplexebb autóipari SMT technológiát velünk
  • IPAR 4.0 megoldásokkal dolgozhatsz
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover), Employee Assistance Program, fix 13.havi fizetés, teljesítmény bónusz, cafeteria és fiatalos csapat, amelyet egy innovatív vezető koordinál

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mechatronikai mérnök
Cégnév: Valeo Auto-Electric Magyaro. Kft.