Feladatok:

  • Hálózati operációs rendszerek használata
  • Informatikai eszközök hiabaanalízise, speciális tesztrendszer használatával
  • Hálózati eszközök konfigurálása
  • Tesztelés során felmerült problémák felderítése szoftveres módon és ezek megoldása
  • Tesztelési folyamat során kieső gépek hibájának felderítése és megoldása
  • A soron lévő probléma megoldás (szerelés közbeni hibák) megoldása

Elvárások:

  • Elektronikai műszerész és/vagy technikusi végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat min (1-3 év)
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal
  • Tisztességes alapbért fizetünk
  • Garantált munkaköri pótlékot adunk
  • Havi 15.000 cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Céges buszjáratok Üllőről és 40 km-es körzetéből
  • Túlóra lehetőség
  • Előre lépési lehetőség (képzések, oktatások)
  • Modern munkakörnyezet egy most épült gyárban, 100% új gépparkkal

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Munkarend: három műszakos munkarend hétköznapi munkavégzéssel (6-14; 14-22; 22-06)
  • Szállást a munkalehetőséghez NEM biztosítunk

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Király Enikő Réka