mik a konkrét feladatok?

  • új állomások kiépítése és átalakítása, átállások biztosítása
  • részvétel a tesztek alatt kieső termékek javításában, hibaelemzésében
  • mérnöki és szerverszobai berendezések, felszerelések, és eszközök ellenőrzése, karbantartása
  • rendszeres adminisztráció, oktatás
  • gyártástámogatás, aktív együttműködés más csapatokkal

Elvárások:

elvárások a pozícióval kapcsolatban:

  • legalább középfokú végzettség
  • számítógép felépítésének, részeinek ismerete
  • hálózatok alapszintű ismerete
  • Windows OS, MS OFfice felhasználói szintű ismerete
  • Linux, Ubuntu
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • alapfokú angol szakmai nyelvtudás

Egyéb információ az állásról:

amerikai és ázsiai elektronikai piacra gyártó tajvani cég komáromi leányvállalata raktározási kapacitást bővít, és a növekvő kereslethez igazodva a csapatot is bővítik, ezért keresünk számukra TESZT TECHNIKUS kollégát.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>az alapbéren felül a következő juttatásokkal számolhatsz: </p> <ul style="list-style-type: circle