Főbb feladatok:

  • Hőcserélő berendezések konstrukciós terveinek, gyártmánytervek elkészítése, gyárthatósági, statikai, szállíthatósági, szerelhetőségi, illetve nem utolsó sorban esztétikai szempontok figyelembevételével
  • Vizsgálati eredmények elemzése és szükség esetén módosítása/ hibák észlelése és fejlesztések javaslata
  • Prototípusok fejlesztése és tesztelése, szükséges számítások elvégzése
  • A tervezés és munkarajzok mellett, szükséges költségek tervezése
  • Gyártási folyamat megismerése (gyártó helyszíneket is gyakran kell látogatni)
  • Gyártási dokumentációk összeállítása (3D modellek 2D rajzok, darabjegyzék stb. elkészítése)
  • Gyártmányok tervezésének precíz előkészítése és a kihelyezésig történő műszaki támogatása
  • A projekt minden szakaszában részt kell vennie
  • A projektek koordinálásának részeként kiemelkedő feladat a társ területekkel (sales, projektmenedzsment, beszerzés, gyártás, minőség ellenőrzés) a folyamatos kapcsolattartás és együttműködés (angol vagy német nyelvű kapcsolattartás szóban és írásban is)

Állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Mérnöki végzettség (gépészmérnök)
  • Kreatív megvalósítás, gyakorlati megoldások kitalálása, kivitelezhető és költséghatékony konstrukciók
  • Auto Cad, rajzprogramok, magas szintű felhasználói ismerete (napi használat)
  • Hasonló munkakörben szerzett, releváns min 1-2 év munkatapasztalat
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Egyedi gyártásban szerzett munkatapasztalat
  • Gyártmánytervezői munkatapasztalat

A számukra megfelelő jelölt rendelkezik az alábbi tulajdonságokkal:

  • Fontos számára a személyes fejlődés, az önképzés, az új ismeretek megszerzése,
  • Kellően pontos, alapos, precíz – analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • Gyorsan és hatékonyan dolgozik
  • Feladatait határidőre készíti el
  • Inventor tervezői program ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű

Amit Partnerünk kínál:

  • Kiemelt bérezés
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés pontos helye:

  • Baranya megye, Mágocs

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda