Feladatok

  • Az autóbuszok vagy egyéb járművek váz-, kiszerelő- és gépészeti tervezésében való részvétel
  • A tervek 3D modelljeinek és 2D rajzainak elkészítése, karbantartása
  • Beépítendő alkatrészek kiválasztása, egyeztetés beszállítókkal, beépítésének megtervezése
  • Gyártás nyomon követése, esetleg helyszíni támogatása
  • Egyéb hatósági jóváhagyást, gyártást és szervizt támogató műszaki dokumentumok elkészítése

Elvárások

  • Gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök
  • 3D-s tervezőprogramok használatában való jártasság (Solidworks, Autocad)
  • Önálló munkavégzés, precizitás, kreativitás, konstruktivitás
    Office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli cafetéria juttatás, havi nettó 37500,- Ft
  • Gépkocsival történő munkábajárás támogatása a jogszabályi 30 Ft/km költségtérítés felett további bruttó 10 Ft/km.
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztás
  • Képzések, tréningek támogatása, melyekre szükséged lehet munkád magas színvonalú ellátásához
  • Fiatalos, jókedélyű, szakmailag felkészült csapat, akik nagyban tudják segíteni, támogatni munkádat

Munkavégzés helye: 8000 Székesfehérvár, Vásárhelyi út 5. (jól megközelíthető ingyenes parkolási lehetőség)

Céginformáció

Magyarország egyik legismertebb, immár közel 130 éves múltra visszatekintő márkája az Ikarus. Vállalatunk nem titkolt célkitűzése, hogy új perspektívát nyisson a hazai és nemzetközi piacon, melyhez lelkes, a szakma iránt elkötelezett kollégákat keresünk.

Cégnév: IKARUS JÁRMŰTECHNIKA KFT.