Feladatok

  • Közép- és kisfeszültségű villamos hálózatok műszaki tervezése
  • Műszaki rajzolás, műszaki leírás készítés és anyag-munkagép-munkaerő szükséglet meghatározása
  • A helyszíni bejárások dokumentációjának előkészítése és lebonyolítása
  • Nyomvonal / tervzsűri előkészítés, részvétel, terv képviselet
  • Engedélyeztetések (közmű és szakhatóság) előkészítése
  • Tervei határidőben, elvárt minőségben történő elkészítése
  • Terveihez kapcsolódó használati-, vezetékjogi engedélyezési folyamatának felügyelete és kapcsolattartás az engedélyezésben részt vevő hatóságokkal, ügyfelekkel
  • Aktív együttműködés a munkatársakkal a tervezési feladatok ellátása során

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki / műszaki végzettség (erősáram)
  • Magas szintű együttműködési készség
  • Csapatmunka
  • Nyitottság
  • Igény a folyamatos fejlődésre, tanulásra
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent

  • EN-VI tervezői kamarai jogosultság
  • Biztos AutoCAD szoftver ismeret
  • munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • jutalmazási rendszer
  • 13. havi fizetés
  • továbbképzési lehetőség és támogatás
  • modern és biztonságos munkaeszközök
  • albérleti támogatás, ha a munkavégzés miatt költözni szeretnél

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után kérjük csatolja fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!
Cégnév: VILLKÁSZ Kft.