Feladatok

Új termékkör bevezetéséhez keresünk lelkes, józan gondolkodású, műszaki érdeklődésű kollégát, aki számára kiemelt termékünk értékesítése, termékbemutatók, bérmérések végzése akár a hivatásává válhatna. Ügyféleink akár az ország bármely részén megtalálhatóak, új munkatársunknak helyszíni bemutatókkal kell elősegítenie e termékek megismertetését partnereinkkel.

Elvárások

  • Kémiai, fizikai (középiskolai) alapismeretek, amellyel az értékesítési terület műszaki-szakmai alapja elsajátítható
  • Angol nyelvtudás, mert a legtöbb szakmai anyagunk e nyelven áll rendelkezésre
  • B kategóriás jogosítvány, mert ügyfeleink Szentgotthárdtól Miskolcon át akár Szegeden is kíváncsiak lehetnek a termékekre
  • Jó kommunikációs képesség, mert egy jó értékesítőnek meg kell tudnia teremteni pozitív légkört
  • Prezentációs képesség, mert ezt az új technológiát sok esetben még partnereink sem ismerik, de kérdésük sokrétű lehet
  • Meggyőző személyiség, hiszen szeretnénk az eredményes kollégát nagyon jól megfizetni
  • Számítógépes alapismeretek, mert ez már szinte minden munkához elengedhetetlen

Előnyt jelent

  • Műszaki (nem IT) területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítési tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Telemarketing tapasztalat

Amit kínálunk

  • Érdekes, izgalmas terület
  • Jó csapatlégkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • A jó teljesítmény külön elismerése
  • Műszaki, szakmai támogatás
  • Stabil cég, jogtiszta jövedelem
  • Nincs bérplafon

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk 10 fős, magyar tulajdonú, méréstechnikai eszközök értékesítésével és bérméréssel foglalkozó vállalat.  Árbevételünk stabil, 500 millió Ft, ügyfélkörünk Magyarország legnagyobb ipari gyártó vállalataiból kerül ki. Új termékkörünk bevezetéséhez keresünk olyan munkatársat, aki szívesen közreműködne két forradalmian új technológia bevezetésében.

Részletes profession adatlap
Önéletrajz angol, vagy magyar nyelven
Cégnév: ATESTOR KFT.