Feladatok

Nyugat-magyarországi székhelyű, mezőgazdasági gépkereskedelemmel foglalkozó cég  - Veszprém vármegyében – TERÜLETI KÉPVISELŐ-GÉPÉRTÉKESÍTŐ, üzletkötő munkatársat keres.

Elvárások

  • "B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
Kreativitás, alkalmasság az önállóan végzett munkára

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú – mezőgazdasági vagy mezőgazdasági gépészmérnöki – végzettség
  • Nyelvismeret (német vagy angol)
  • Mezőgazdaság területén szerzett értékesítői - üzemeltetői tapasztalat
Veszprém vármegyei vagy Vas vármegyei lakhely

Amit kínálunk

  • Kreatív, kihívást jelentő munkakör
  • Hosszútávú perspektíva
  • Teljesítmény-arányos jövedelem

Céginformáció

A mezőgazdasági gépek, szálastakarmány kezelő-betakarító gépek, kertészeti gép gépek, erdészeti gépek terén teljes kínálatot nyújtó professzionális cégként abban a kedvező helyzetben vagyunk, hogy legyen az gép, alkatrész vagy szerviz optimális megoldást kínálunk ügyfeleik részére.

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajzot kérjük megküldeni.
Cégnév: AGRO-ALFA KERESKEDELMI KFT.