feladatok:

  • Új, potenciális élelmiszer boltok felkeresése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, az értékesítés növelése
  • Rendelésfelvétel
  • Ajánlatok készítése

Elvárásaink:

  • Minimum középiskolai végzettség
  • FMCG értékesítői területen szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Terhelhetőség, rugalmasság,
  • Aktív felhasználói szintű MS Office ismeret, illetve speciális értékesítési program megtanulására való képesség
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Proaktív és gyakorlati szemléletmód
  • önálló, problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Céges autó, mobiltelefon
  • Versenyképes bérezés, jutalékrendszer
  • Hosszú távú, stabil munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Veszprém megye