Főbb feladatok, munkák:

  • A területhez tartozó meglévő, és új ügyfelek rendszeres látogatása
  • Ajánlatok készítése az ügyfelek számára
  • Ügyfelek által jelzett problémák kivizsgálása, megoldási javaslatok előterjesztése
  • CRM rendszerben történő riportálások naprakészen tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2 év értékesítés szakmában eltöltött szakmai tapasztalat
  • ügyfélszerzéssel kapcsolatos szakmai múlt
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság
  • Problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Önálló, dinamikus munkavégzés (terhelhetőség)
  • Minimum középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóalkatrész ismeret
  • Automotive szakmai háttér

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges gépjármű, tablet, okos telefon
  • Fejlődési lehetőség
  • külső- és belső képzések
  • Európa legnagyobb autóalkatrész kereskedelmi cégénél való hosszú távú, biztos munkahely
  • Fialatos környezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

8900 Zalaegerszeg, Balatoni út 12.

  • Fényképes önéletrajz, motivációs levél fizetési igény megjelölésével