• Kelet Magyarország és Budapest területére
  • Feladatok:

      • Műszaki és élelmiszer üzletek látogatása
      • Rendelésfelvétel (Elemek, világítástechnika,vegyiáru stb…)
      • Adminisztráció (számítógéppel is)
      • Polcrendezés,
      • Kapcsolat tartás.

    Elvárások:

      • Középfokú végzettség
      • Jogosítvány
      • Nagy munkabírás
      • Lendületes, kitartó munkavégzés
      • Jó megjelenés, kommunikációs képesség
      • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

    Amit kínálunk:

      • Alkalmazotti viszony
      • Alapbér + jutalék
      • Gépkocsi
      • Munkavégzéshez szükséges eszközök
      • Eredmények arányában folyamatosan jobb feltételek
      • Folyamatos Tréning

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,céges autó,mobiltelefon

    Jelentkezést az alábbi kérdőív kitöltésével tudunk elfogadni: