EMC Hungária Kft.
PROFESSZIONÁLIS IPARI TISZTÍTÁS, KARBANTARTÁS

Ipari szegmensben, karbantartási területen tevékenykedő cég, dinamikusan fejlődő értékesítő csapatába keres munkatársakat Budapest és környékére az alábbi munkakörbe:

    A GroupEMC cégcsoport a termék és szolgáltatás piac egyik meghatározó szereplője Magyarországon. Méltán lehetünk büszkék arra, hogy egy fiatal, dinamikus csapat segítségével folyamatosan növelni tudjuk piaci részesedésünket. Beszállítóink több évtizedre visszatekintő gyártás technológiát alkalmaznak, emellett saját gyártású termékeink is kiemelkedőek az innovatív megoldások területén.

Főfeladatok:

  • a cégcsoport termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése,
  • új ügyfelek felkutatása, a cégcsoport partnereivel való kapcsolattartás,
  • az ügyfél igényeinek feltárása, tanácsadói szerepkör betöltése, partnerek auditálása,
  • együttműködés a cégcsoport munkatársával az értékesítési célok elérése érdekében,
  • piacfigyelés és elemzés, értékesítési beszámolók elkészítése,
  • információ szolgáltatás a hatékony marketing tevékenység elérése érdekében,

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs, prezentációs és szervező készség,
  • önálló, hatékony értékesítési munkavégzésre való alkalmasság,
  • megnyerő megjelenéshez párosuló magabiztos fellépés,
  • tevékenysége során a cég elvárásainak megfelelő magatartás tanúsítása,
  • B kategóriás jogosítvány, első 3 hónapra saját gépjármű
  • direkt értékesítésben szerzet tapasztalat

Előny:

  • ipari kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • teljesítményarányos, versenyképes jövedelem (bruttó 301 000 Ft alapfizetés+jutalék a betanulási időszakra is, bónuszok),
  • saját gépjármű esetén teljes költségtérítés az első három hónapban
  • notebook, okos telefon, céges gépjármű(3 hónap után)
  • kimagasló teljesítményt elérőknek előmeneteli lehetőséget
  • fiatalos, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

A fényképes önéletrajzokat, motivációs levél kíséretében kérjük a „Jelentkezem” gombon keresztül elküldeni!