Feladatok

  • A piacon lévő lehetséges ügyfelek potenciáljának, tevékenységének alapos megismerése
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • A potenciális ügyfél által megfogalmazott szakmai igény megértése
  • Ajánlatok elkészítése
  • Jelentések rendszeres határidőben történő kitöltése és leadása

Elvárások

  • Több éves értékesítési tapasztalat
  • Kórházi közeg ismerete
  • Hosszú távú gondolkodás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú egészségügyi/kereskedelmi végzettség
  • Legalább 5 év kórházi, értékesítési tapasztalat
  • Kórházi kapcsolatrendszer
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Lakhely a fenti földrajzi területen

Amit kínálunk

  • Hosszú távú biztos szakmai karrier
  • Családias hangulatú (nem multi) cégkultúra
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tőkeerős cégháttér
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye Budapest és Délkelet-Magyarország
Munkaidő főállás
Munkába állás kezdete azonnal

Céginformáció

Az Allegro Kft. www.allegro.hu 1990-ben alakult 100%-ban magyar tulajdonú, orvosi műszerek, kórházi anyagok és eszközök forgalmazására szakosodott vállalat. Ma közel 50 főt foglalkoztató, több üzletágban tevékenykedő cég.

Vállalatunk tucatnyi orvosi műszertechnikai világcég kizárólagos magyarországi képviselője.

Higiéniai üzletágunkba keresünk TERÜLETI KÉPVISELŐ munkatársat.

E munkakör első és legfontosabb feladata jó szakmai kapcsolat kialakítása minden egészségügyi intézménnyel Délkelet-Magyarországon.

Pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: ALLEGRO Kft.