DETKI KEKSZ Kft.

Honnan ismerhetsz minket? A Detki Keksz Édesipari Kft. 40 éve a hazai édesipar egyik meghatározó szereplője. A megbízható minőség miatt a "DETKI" sokak számára szinte fogalommá vált. Erre az alapra építünk, hagyományos termékeink megújításával és számos igazi újdonsággal. Folyamatosan fejlődő üzemünkben olyan termékek készülnek, mint például a Háztartási keksz vagy az ikonikus Mese Keksz.

Sales csapatunk erősítése céljából keressük TERÜLETI KÉPVISELŐ munkatársunkat, aki FMCG érdeklődési körű, szívesen sajátít el új ismereteket a fejlődés érdekében, valamint kiváló tárgyalókészséggel rendelkezik.

Területi képviselő

Feladatok:

  • a Detki Keksz Kft. által előállított termékek értékesítése, azok disztribúciójának folyamatos fenntartása
  • a bolthálózatok túraterv szerinti rendszeres látogatása, rendelések felvétele
  • értékesítési célok elérése, partnerek rendszeres tájékoztatása
  • belső kapcsolattartás a cég részlegeivel (logisztika, vevőszolgálat)
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • szakmai rendezvényeken, termékbemutatókon való aktív részvétel, a cég képviselete
  • társcégek értékesítési képviselete

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • értékesítési folyamatok ismerete
  • gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány, legalább 1 év vezetési tapasztalat)
  • Microsoft Office programok ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • PDA ismeret
  • lakóhely: Budapest és vonzáskörzete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • széles körű béren kívüli juttatások
  • összeszokott és lendületes értékesítői csapat
  • stabil, hosszú távú munkahely
  • szakmai fejlődés
  • céges gépjármű

Munkavégzés helye:
Rugalmas munkavégzési hely – Budapest és vonzáskörzete (centrál régió)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Amennyiben szívesen lennél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja, ne habozz – jelentkezz hozzánk!

Cégnév: DETKI KEKSZ Kft.