Feladatok

  • értékesítési hálózat és piaci részesedés növelése új Ügyfelek szerzésével
  • napi riportálás a CRM rendszeren keresztül
  • Együttműködés a területén levő telephelyekkel
  • hosszú távú kapcsolat kialakítása a meglévő Ügyfelekkel
  • értékesítési célok megvalósítása az árak és haszon figyelembe vételével
  • megrendelések felvétele, napi rutinba illesztve
  • termékkör szakmai bemutatása
  • piacok felderítése és meghódítása
  • értékesítési akciókban való részvétel
  • az Ügyfelek értékesítés utáni nyomonkövetése
  • probléma- és reklamációkezelés
  • piac- és konkurenciaismeret fejlesztése (árak, konkurensek, új termékek)
  • rendszeres jelentések

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • Határozott, magabiztos felépés,
  • Alkatrész vagy műszaki termék értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás, eredményorientáltság, tanulási hajlandóság
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás, jó kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság és önálló munkavégzés
  • Minimum középfokú műszaki, kereskedelmi végzettég
  • Előny a tehergépjármű-alkatrész, fuvarozói piac ismerete

Amit kínálunk

  • Cégautó
  • Mobiltelefon, laptop,
  • home-office,
  • Kimagasló alapfizetés + jutalék, cafetéria

Céginformáció

A SKUBA CSOPORT tevékenysége – teherautó, busz és pótkocsi alkatrészek nagy- és kiskereskedelme. Ma a cégcsoport a Kelet-Közép-Európai térség, valamint a FÁK országok egyik vezető vállalata.

A céget 1992 alapították, és ma 20 országban – többek között Litvánia, Lettország, Észtország, Finnország, Oroszország, Ukrajna, Lenygyelország, Csehország, Szlovákia, Magyarország, Románia, Bulgária területén – tevékenykedik,több, mint 1200 alkalmazottal.

A SKUBA CSOPORT működési elvei – széles választék, kedvező áron, jó minőségben. Az állandó beszállítók a legismertebb járműipari óriáscégek közül kerülnek ki. A cégcsoport ügyfelei mindig az alkatrészek széles körét találják, mely az igényeik csaknem 100%-át lefedik.

Cégnév: Skuba Hungária Kft