Ügyfelünk az USA piacvezető, elektronikai alkatrészeket forgalmazó szakosított disztribútora, egy nagy múltú, jó vállalati kultúrával rendelkező cég. A Magyarországi piacra való belépésük támogatására keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióba:

Területi értékesítési mérnök - elektronika

Feladatok:

  • Aktív részvétel a vállalat bevezetésében a magyar piacra
  • Új akvizíciók és ügyfélkapcsolatok menedzselése
  • A már meglévő ügyfélkörrel való hosszútávú partneri kapcsolatok fenttartása
  • Tanácsadás az ügyfelek részére (technikai kérdések megválaszolása, megoldásorientált kommunikáció, értéknövelt szolgáltatás nyújtása)
  • Piackutatás és monitorozás, riportálás
  • Intenzív együttműködés a global sales csapattal és a product management részleggel
  • Esetenként a támogató admin elvégzése, beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Területi értékesítőként szerzett néhány éves tapasztalat
  • Hasonló disztribútor vagy elektronikai gyártó cégnél szerzett tapasztalat, elektronikai iparági ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, ügyfélközpontú szemlélet
  • Önálló és proaktív személyiség

Előny:

  • Román nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés (alapbér és bónusz)
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Szakmai kiállításokon való részvételi lehetőség
  • Globális hátterű, stabil szervezet, emberközpontú vezetők
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Nova Human Resources Kft.