A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Az alábbi munkakörben keresünk új munkatársat:

TERMELÉSTERVEZŐ

Főbb feladatok:

  • Gyártási terv elkészítése a vevői igényeknek és a rendelkezésre álló erőforrásnak megfelelően
  • Gyártási átfutási idők monitorozása és folyamatos felülvizsgálata
  • Gyártásközi készletek szintjének felügyelete a meghatározott KPI-nak megfelelően
  • Szoros együttműködés a projekt menedzsmenttel és összeszerelő területekkel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Kimutatások készítése a vezetőség számára

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági)
  • Kis szériás, illetve egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Legalább 3 év termeléstervezői tapasztalat dinamikusan változó termelési környezetben
  • Lean szemlélet
  • MS Office (Excel, MS Project) és ERP rendszerek magas szintű ismerete
  • Kiváló szervezési, problémamegoldó és kommunikációs készségek

Előnyök:

  • QAD vállalatirányítási rendszer, Opcenter (Preactor) termelésütemező ismerete
  • SQL vagy egyéb adatbáziskezelői ismeret
  • C # programnyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • A versenyképes alapbéren kívül a következő juttatásokat biztosítjuk számodra:
  • Évi bruttó 480.000 Ft keretösszegben választhatsz többféle cafeteria elem közül
  • Kiemelkedő teljesítményedet év végén bónusszal is jutalmazhatjuk, fizikai állományban jelenléti pótlékra és egyes pozíciókban selejtprémiumra is jogosult lehetsz
  • Amennyiben Budapesten kívülről érkezel, 18 Ft/km összegű üzemanyagtámogatást biztosítunk, illetve amennyiben a tömegközlekedést választod, 100%-ban megtérítjük a távolsági jegy/bérlet árát.
  • Ingyenes parkolási lehetőséget kínálunk, telephelyünkön több mint 280 db őrzött parkolóhely áll kollégáink rendelkezésére
  • A cég telephelyén elektromos autó töltési lehetőséget is biztosítunk
  • Tréningeken, szakmai képzéseken vehetsz részt
  • A Semilab szakmai közösség tagjaként folyamatosan segítséget kapsz a fejlődéseben
  • Dolgozói kedvezmények a belépőkártya felmutatásával: Meghatározott éttermekben, könyvesboltokban, patikában, szállodában, gyógyfürdőben, webshopokban
  • 1 és 2 műszakos munkarendben dolgoznak kollégáink a fizikai munkakörökben, szellemi pozíciókban rugalmas munkaidőben dolgozunk és meghatározott munkakörökben home office lehetőséget biztosítunk a munka- magánélet egyensúly megtartásának érdekében
  • Céges rendezvényeket, csapatépítő programokat szervezünk: Főzőverseny, karácsonyi vacsora, forrócsoki-, fánk- és gyümölcsnapok (minden hónapban tematikus nap)
  • Közösségi programokon vehetsz részt: Di(c)e hard társasjáték est, Csillagászklub, Horgászklub, Túraklub, stb.
  • Modern, kényelmes munkakörnyezetben dolgozhatsz a XI. kerületben
  • Fiatalos, lendületes csapat, barátságos munkahelyi légkör jellemzi a mindennapjainkat
  • Támogatjuk a sportolást: havi 4 ingyenes alkalomra vagy kedvezményes bérletvásárlásra leszel jogosult a budapesti irodánkkal szemben található Liget Wellness és Fitness teremben, illetve az AYCM kártya kiváltására is van lehetőséged
  • A Liget Fitness Szépségszalonban kozmetikai kezelésekre, masszázsra, fodrászatra további kedvezményeket biztosítunk neked
  • Van lehetőséged sport klubokba is becsatlakozni, kollégáink aktívak a következő sportágakban: futball, fallabda, pingpong, futás
  • A testmozgás és a zöldebb környezet jegyében havi bruttó 25.000 Ft anyagi támogatást nyújtunk azoknak, akik rendszeresen biciklivel érkeznek a munkahelyre, illetve létrehoztuk Semibike bicikli flottánkat is (ehhez öltözőt, zuhanyzót, biciklitárolót is biztosítunk számodra)
  • Szemüvegjuttatási programunk keretében támogatjuk a szemüvegvásárlást
  • Helyszíni orvosi szolgáltatásokra leszel jogosult a Swiss Clinic együttműködésével: orvosi konzultáció, vérnyomás- és vércukorszint-mérés, EKG, laborvizsgálat, látásvizsgálat, stb.
  • 10%-os kedvezménnyel veheted igénybe a Swiss Clinic további orvosi szolgáltatásait
  • Lakáscélú kamatmentes munkáltatói kölcsönre jogosult minden kollégánk, aki már legalább 5 éve vállalatunknál dolgozik, maximum 10 millió Ft összeghatárig
  • 5 évet meghaladó Semilabos munkaviszony esetén Medicover egészségbiztosítást is nyújtunk
  • Van lehetőséged munkabérelőleg igénylésére, ezáltal akár egy nem várt kiadás fedezésére, maximum a mindenkor hatályos minimálbér ötszörösének összegéig
  • Apaszabadság; a gyermek érkezését követő két hónapon belül felhasználható a 10 napos szabadság 100%-os bérkifizetéssel
  • Vodafone flottacsomaghoz való csatlakozási lehetőséget biztosítunk a családtagok számára is
  • Kedvezményes számlanyitási lehetőséget biztosítunk szerződött banki partnereinknél, akár 0 Ft-os számlavezetési díj mellett kedvezményes hitel vagy személyi kölcsön igénybevétele is elérhető
  • Temetési segélyt nyújtunk kollégáinknak egy családtag elvesztésekor kialakult nehéz helyzetben
  • Dolgozói ajánlási jutalomban részesülnek azon kollégáink, akik segítik a Semilab csapat bővülését ajánlásaikkal, ennek összege akár br. 1.000.000 Ft is lehet ajánlott munkavállalónként.
  • Jutalmazzuk kollégáink találmányait, amennyiben szabadalmaztatható vagy konferencián, szakmai folyóiratokban publikálható.
  • Jutalmat fizetünk azon kollégáinknak, akik hosszútávú külföldi kiküldetéseken vesznek részt
Cégnév: Semilab Zrt.