A Viterránál hiszünk a kapcsolat erejében. A világ élvonalába tartozó, teljeskörűen integrált mezőgazdasági hálózatunk a termelőket és fogyasztókat egymással összekötve látja el a világot fenntartható, nyomon követhető és minőségellenőrzött mezőgazdasági termékekkel.
Több mint 18.000 tehetséges dolgozót foglalkoztatunk 37 országban, tároló-, feldolgozó- és szállítóeszközeink és -infrastruktúránk stratégiai hálózata révén innovatív megoldásokkal mutatunk új utakat vevőink számára, és építünk tartós partnerségeket. Együtt erősebbek vagyunk és többre vagyunk képesek.
Működésünk a teljes ellátási láncra kiterjed, a gazdaságoktól egészen a vevőkig. A három tagból álló Viterra magyarországi cégcsoport a gabonafélék, olajos magvak, növényolajok és állati takarmány-alapanyagok kereskedelmének és logisztikájának egyik legfontosabb szereplője, emellett gyártási és raktározási tevékenységet is folytat. A magyar piacon 1996 óta jelen lévő Viterra Hungary Kft. fő tevékenysége a termények, takarmány-alapanyagok és növényolajok kereskedelme.

Feladatok

  • Termelési tervek összeállítása a kereskedelmi tervek alapján
  • Végtermékek rakodásának, szállításának tervezése vevői igények alapján
  • Gyári vasúti rakodások tervezése, szervezése
  • Kapcsolattartás a logisztikai láncban szereplő résztvevőkkel (fuvarozók, partnerek, gyár, vasútüzem)
  • A logisztikai területhez kapcsolódó nyilvántartások naprakészen tartása
  • Kalkulációk elkészítése
  • A közvetlen kollégák napi munkájának irányítása, szervezése, a kereskedelmi szerződések lebonyolításának felügyelete; részvétel az ezzel kapcsolatos személyügyi tevékenységben
  • Szállítmányozási szakági és a szolgáltatói piac alapos ismerete

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (Logisztikai, gazdasági vagy műszaki végzettség)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magas szintű szervezőkészség, rendszerszemlélet
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság, proaktivitás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Gyors probléma felismerő és jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit ajánlunk

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy biztos hátterű vállalatnál

Munkavégzés helye

Magyarország, 1138 Budapest

Cégnév: Melon HR Technology Kft.