Feladatok

A termeléstámogató mérnök a biztonságos, minőségi követelményeknek megfelelő, időbeli teljesítést biztosító, hatékony gyártás támogatásáért felel. A termék teljes életciklusának a lekövetése és felügyelete, új termék és javítás szinten egyaránt. Leendő munkatársunk egy igazán termelésközeli, gyakorlatias mérnöki pozíciót fog betölteni.

Mi vár Rád a pozícióban?

  • Napi technikai és technológia megoldások nyújtása a gyártás számára
  • A napi gyártás monitorozása, munkautasítások szerinti gyártás biztosítása
  • Hatékonyság növelő fejlesztések és új ötletek behozatala a folyamatok optimalizálása céljából
  • Dolgozói fejlesztési javaslatok megvalósításában való részvétel
  • Tréningek tartása az órabéres kollégák számára
  • Lean kezdeményezésekben és AWO (Action Work Out) akciókban való akítv részvétel
  • Részvétel indirekt anyagok specifikációjában és tesztelésében
  • Együttműködik a karbantartással, termeléstervezőkkel, minőségbiztosítási mérnökökkel, beszerzéssel, műszakvezetőkkel stb.
  • Kockázatok elemzése a gyártási folyamatokban és fejlesztési javaslatok megvalósítása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (BSc vagy MSc)
  • Gyártásban szerzett gyakorlat
  • Forgácsolási területen szerzett tapasztalat előny
  • Minőségbiztosítási és termelékenységi eszközök és módszertanok ismerete (LEAN, Six Sigma) előny
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás (főként írásbeli kommunikációhoz) a magyar mellett
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint) AutoCAD, integrált vállalalatirányítási rendszer ismeret előny

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A GE Vernova Gas Power üzletágának veresegyházi gyára Budapesttől mintegy 30 kilométerre, 42 hektáron található, ahol nagy teljesítményű gázturbina alkatrészeket gyártanak és javítanak, valamint kis- és közepes erőműveket szerelnek össze. Az 1999-es üzleti döntést követően a zöldmezős beruházás építési munkálatai 2000-ben kezdődtek meg, és a telephely első termékeit 2001 tavaszán szállították le a megrendelőknek. Ez az üzem - amely rekordgyorsasággal, egy év alatt, az előzetes költségvetést nem túllépve épült meg - megalapozta a GE turbinaalkatrész-gyártását a közép-európai régióban. A telephely beépített területe 50.000 négyzetméter, amelyből a gyártási terület 41.000 négyzetméter. Az üzem a világpiacra szállítja egyedülálló termékválasztékát.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: GE-CO Hungary Kft.