Feladatok

  • Gyártóberendezések működésének folyamatos ellenőrzése, fejlesztése
  • Új berendezések bevezetése, valamint a módosítások koordinálása
  • Új modell bevezetések mérnöki felügyelete
  • Termelési rendszerek elméleti kidolgozása és gyakorlati megvalósítása
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel, a próbagyártás, telepítés és üzembehelyezés megszervezése és levezetése

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész, mechatronikai vagy villamosmérnök)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • PLM software ismeret; preferáltan Siemens NX, vagy AUTOCAD
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Robotprogramozási ismeretek

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárban
  • Ingyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből (Budapestről is!)
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztás
  • Ingyenes melegétkezési lehetőség napi egyszer
  • SZÉP kártya juttatás
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségek a környéken
  • Kedvezményes Suzuki vásárlási lehetőség
  • Képzési, továbbképzési, előrelépési lehetőség
  • Dolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!
  • Széleskörű ötletmenedzsment rendszer: díjazzuk az ötleteid!

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Ingyen ebéd
Cégnév: Magyar Suzuki Zrt.