Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

Termelésirányító

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Dorog

Ezek a feladatok várnak Rád

  • Az üzem termelési feladatainak határidőre való végrehajtása a termelési program szerint
  • A gyártáshoz kapcsolódó termelési, szervezési, ellenőrzési, dokumentálási feladatok elvégzése
  • A munkavégzés zökkenőmentes megszervezése a gyártástechnológiai és tisztítási előírások alapján
  • Az üzemi dokumentáció vezetése, illetve rutinszerű ellenőrzése
  • Üzemi változások, reklamációk kezelése, deviációk kivizsgálásának szakmai támogatása

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök vagy élelmiszermérnök egyetemi végzettség

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap:

  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt. Kft.