2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a személyzeti tanácsadás piacán, több 1000 interjút tudunk magunk mögött, több 100 jelöltünk karrier álmainak megvalósítását mozdítottuk előre. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Termelés Vezető

  Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén

 Feladatok:

Termelés:

    • Azoknak a tényezőknek az azonosítása, amelyek gátolják a termelékenységet, és azok megoldása vagy jelentése
    • Szoros együttműködés a Termelési tervező csapattal a munkaerő és anyagok időben történő szállításának biztosítása érdekében
    • Aktív részvétel a termelési folyamatok és termelékenység folyamatos fejlesztésében
    • A termelési határidők és magas minőségi sztenderdek mindenkor történő betartása
    • A munkahely rendben és rendezetten tartása
    • Fogyóeszközök kezelése és a pazarlás elkerülése az anyagfelhasználás irányítása által
    • Maximális termelékenység, minőség és hatékonyság elérése a szükséges döntések meghozatalával és az érdekelt felekkel történő egyeztetéssel
    • Folyamatos fejlesztések kezdeményezése és vezetése a gyárban a gyártási gyakorlatok és versenyképes árazás érdekében
    • LEAN megfelelőség biztosítása és a folyamatok, valamint munkaidők folyamatos javítása

    Felügyelet:

    • Termelésvezetők és más alkalmazottak menedzselése annak érdekében, hogy a tempó és minőségi sztenderdek teljesüljenek
    • Biztosítani és ellenőrizni a munkaerő képzettségét, szükség esetén képzés és mentorálás
    • Az operátori fegyelem biztosítása a munkavégzés során, és hogy az egészségügyi és biztonsági protokollok mindenkor betartatása k
    • Hatékonyan kezelni a túlórákat, és biztosítani megfeleljenek a rendes munkaidőnek
    • Kulcsszerepet játszani a gyár stratégiai irányában
    • Költségvetés kezelése
    • Termelési csapat toborzása, képzése és fejlesztése
    • KPI-ok monitorozása és szükség esetén korrekciós intézkedések megtétel

    Egészség&biztonság:

    • Mind a termelési rendszerek, mind a folyamatok fenntartása és folyamatos javítása a Cég Minőségirányítási Rendszerével összhangban
    • Aktív részvétel a pozitív munkakörnyezet és a személyzeti munkakultúra előmozdításában
    • Kockázatértékelések támogatása és szükség esetén az abban való részvétel, valamint a veszélyazonosítási jelentések támogatása és elősegítése
    • Biztonság és biztonságos munkakörülmények biztosítása az egészségvédelmi és biztonsági szabályozásoknak, valamint a vállalati irányelveknek megfelelően

  A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Legalább 3 év vezetési tapasztalat gyártási környezetben
  • Erős vezetői képességek, belső folyamatok és eljárások betartásában szerzett gyakorlat
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Képesség a termelési adatok pontos rögzítésére és értelmezésére
  • Lean gyártás alapjai (Problémamegoldó technikák, A3 jelentés, vizuális irányítás, 6S)
  • Tapasztalat ISO 9001 tanúsítvánnyal rendelkező vállalkozásban
  • Erős MS Office tapasztalat
  • Proaktív és jól szervezett, analitikus megközelítéssel a problémamegoldás és üzemeltetési kérdések terén
  • Önálló, konstruktív, innovatív működés
  • Rugalmas hozzáállás

 Amit nyújtunk számodra:

  • Cafeteria szolgáltatás
  • Teljesítmény bónusz
  • Céges autó
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Egészségtudatos vállalati környezet

            A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Cégnév: Get Work Trend Kft.