Harman Becker Kft.

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 33.000 fő.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keressük új kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Termelési részlegvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Minden tevékenység koordinációja és felügyelete az Assembly területen
  • A termelési tervek felügyelete a mennyiséget, átfutási időt, termelékenységet és a minőséget illetően
  • A termelési tervek betartása érdekében szükséges személyzet koordinációja, vezetése és felügyelete
  • Részvétel az új termékek felfutásának és folyamattelepítéseknek koordinációjában és felügyeletében (határidők, technika, személyzet)
  • Folyamatos jobbítás minden, az adott területhez kapcsolódó folyamatban
  • Együttműködés és támogatás minden, az egész üzemre érvényes projektben
  • A hibaelhárítás és hibaelkerüléshez kapcsolódó megelőző és korrekciós intézkedések kezdeményezése
  • Projektek vezetése, tervezése és végrehajtása
  • Részvétel projektek, már létező termékek, folyamatok áttelepítésében Pécsre
  • Részvétel a termékek, folyamatok és munkamódszerek felszabadításáról, ellenőrzési kivételeiről (eltérési engedély, változtatási kérelmek) szóló döntések előkészítésében
  • Folyamatjavítások és CI-intézkedések végrehajtása a termelésben
  • Részvétel a termelési folyamatok tervezésében, bevezetésében, elemzésében (FMEA, MFU/PFU, SPC)
  • Munkavégzéssel kapcsolatos környezetvédelmi feladatok ellátása és felügyelete
  • IATF 16949 követelményeinek való megfelelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat termelésben és/vagy minőségirányításban
  • Minimum 3 éves éves tapasztalat emberek vezetésében, irányításában
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS office)
  • IATF 16949 szabványismeret
  • 8D, APQP, FMEA, CP, SPC, Pareto, VDA szabványismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés, vezetői készségek
  • Proaktív, együttműködő személyiség
  • Önálló, konstruktív munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • Adatbáziskezelésben szerzett gyakorlat (MS-SQL / MySQL)
  • Programozói gyakorlat (C#, JavaScript)

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karriert és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
Cégnév: Harman Becker Kft.