Humán Centrum Kft.

Termelési operátor

Leírás

Partnercégünk prémium minőségű műanyag és fém alkatrészeket állítanak elő járművek részére.

Feladatok

  • Autóipari alkatrészek összeszereléséhez szükséges termékek szerelése és vizsgálata
  • Termékek előírás szerinti címkézése
  • Hibadokumentációk vezetése

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság, szorgalom, terhelhetőség

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend (hétfőtől péntekig)
  • Heti 40 óra

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos, hosszú távon kiszámítható munkahely
  • Egyéb juttatások: nettó 120.000 Ft /év cafeteria, havi bónusz, műszakpótlék
  • A bejárás 100 %-os támogatása távolsági buszbérlet esetén, műszakos buszok a szekszárdi pályaudvartól
  • Képzési és karrierlehetőségek
  • Nemzetközi vállalati környezet, svájci háttér
  • Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör
  • Munkatárs ajánlási díj, jubileumi jutalom, ötletek díjazása

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fémtechnológiai és műanyag fröccsöntési autóipari tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Szekszárd
Cégnév: HumanCentrum Kft.