Szeretnél részt venni Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatának felépítésében? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a környezet védelme? Hiszel abban, hogy az elektromos autózásé a jövő?

Csatlakozz hozzánk komáromi zöldmezős beruházásunk második üteméhez!

AZ SK Group a Fortune magazin az 500 legjelentősebb cég listáján szerepelteti. Legújabb leányvállalata a komáromi SK Battery Manufacturing Kft. évente több mint, 250.000 elektromos autót fog ellátni kiváló teljesítményű akkumulátorokkal. Cégünk az egyik legjelentősebb európai autógyártó beszállítója.

A legmodernebb környezetvédelmi elvárásoknak megfelelő, csúcstechnológiára épülő gyárunkban mindenki megtalálhatja jövőbeli számításait!

Termelési mérnök

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • cafetéria - SZÉP kártya,
  • étkezési támogatás,
  • munkába járás támogatás,
  • szakmai kihívás,
  • fiatalos, jó hangulatú csapat,
  • modern irodai környezet.

Feladataid lesznek:

  • gyártási folyamatok sebességének felügyelete és folyamatos fejlesztése,
  • teljesítménymutatók kidolgozása és az előrehaladás nyomon követése,
  • termelési hozam és működési arány elemzése és fejlesztése,
  • legfontosabb termelési tevékenységekről/eredményekről/ mutatókról heti jelentés készítése,
  • minőségi paraméterek meghatározása,
  • gyártási dokumentációk kidolgozása, karbantartása, munkautasítások készítése.

Téged keresünk, ha:

  • mérnök végzettséged van  (villamos-, vegyész-, gépész- vagy mechatronikai szakirányon)
  • releváns tapasztalattal rendelkezel gyártási környezetben,
  • nem okoz gondot az angol mindennapos használata,
  • erős felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak (Excel, Word, PowerPoint).

Előnynek tekintjük, ha:

  • vegyipari tapasztalattal rendelkezel.

Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot.

Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye: Komáromi ipari park

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mechatronikai mérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
Cégnév: SK Battery Manufacturing Kft.