Termelési mérnök

Leírás

Dinamikusan fejlődő partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására

Feladatok

  • Termelési technológia fejlesztése és stabilizálása
  • Termelési technológia biztosítása, új berendezések beüzemelése, új termékek tesztelése
  • Folyamat-innováció és termelékenység növelése
  • Növeli a folyamatok működésének hatékonyságát
  • Folyamatok automatizálása, egyszerűsítése
  • Technikai támogatás az ügyfelek számára
  • VOC-reakciójának fejlesztése és megvalósítása

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség Vegyész vagy Anyagmérnök területen
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év gyártási/technológiai/minőségmérnöki közegben szerzett tapasztalat
  • Rugalmas, nyitott személyiség

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Jó hangulatú, nemzetközi csapat
  • Lehetőségekkel és kihívásokkal teli multikörnyezet

Munkavégzés helye

Tatabánya

Cégnév: Trenkwalder Kft