Feladatok

  • A termelési terület gyártási feladatainak termelési terv szerinti végrehajtása, a hatékonyság figyelembevételével
  • A termelési személyzet (40 fő) napi munkájának irányítása, szervezése
  • Kapacitástervek figyelemmel kísérése, eltérés esetén elemzése
  • A gyártáshoz kapcsolódó termelési, szervezési, ellenőrzési, dokumentálási feladatok elvégzése
  • Üzemi változások végrehajtásának elősegítése
  • Reklamációk kivizsgálásának szakmai támogatása
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Minimum 3 év termelési területen szerzett csoportvezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • Kommunikációs készség
  • 2. műszak vállalása

Előnyt jelent

  • présüzemi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Munkábajárás támogatása
  • Nemzetközi hátterű, stabil munkáltató

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Az Envases Hungary Kft piacvezető fémcsomagolás gyártó.
Az Envases Group 4 kontinensen 84 telephelyen, több mint 10.000 munkavállalóval van jelen.
Győri gyárunk 1993 óta működik.

A jelentkezéséhez kérjük  csatolja fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Envases Hungary Kft