Különleges projekthez különleges szakember dukál!

Téged keresünk, ha ez lehet a szakmai utad etalonja! Specialistaként te leszel mindennek tudója, a termék, így a technológia atyja is.

Légy a kulcs szakembere egy újonnan induló projektnek és engedd szabadjára mindazt a tudást, amelyet eddig gyűjtöttél!

Feladatok:

  • Induló projektek változásmenedzsmentjének irányítása, biztosítva, hogy minden szükséges információ rendelkezésre álljon és a gyár felkészüljön az új termék bevezetésre.
  • A gyár képviselete az átalakítási projektek részletes tervezésében és az eszközök korai kezelésében.
  • A projektben résztvevő személyek tevékenységének koordinálása.
  • A technológiai folyamatok fejlesztése, a vizsgálati jelentések és következtetéseket megalkotása, KPI-ok figyelemmel kísérése az új és módosított termékek esetében.
  • A gyártási folyamatok optimalizálása az új termékcsomagolás bevezetésétől kezdve a technikai támogatásig.
  • Költségcsökkentési javaslatok és alkalmasabb terméktulajdonságok ajánlása
  • Csomagolási specifikációk elkészítése
  • Aktív részvétel a termelés műszaki követelményeinek meghatározásában, az ajánlatok kiválasztásában
  • A munkahelyi egészségvédelmi, környezetvédelmi és biztonsági, valamint a tűzvédelmi előírások betartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • 5+ év szakmai tapasztalat + lehetőleg legalább 2 év szakértői szerepkör
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős projektszemlélet és vezetői normák
  • Vállalkozói szemlélet és hatékony csapatmunkára való képesség
  • Nyitottság a kihívásokra, gyors alkalmazkodás és könnyed döntéshozatal

Miért érdemes jelentkezned?

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkakör egy biztos hátterű multinacionális vállalatnál.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Modern és barátságos munkakörnyezet, inspiráló csapat és támogató vezető.
  • Alapbéren felüli cafeteria és éves bónusz
  • Nagy értékű termékcsomagok és dolgozói kedvezmények a cég által gyártott termékekre
  • Étkezési támogatás
  • Egészségügyi biztosítás
  • Bejárás támogatása

Munkaerő közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Cégnév: INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.