Kedves Mérnök Jelölt! Autóipari beszállító partnercégünk keresi új munkatársát. Amennyiben rendelkezel 3 év autóipari tapasztalattal, folyékonyan beszélsz angolul, emellett pedig szeretnél egy stabil hátterű nemzetközi cégnél dolgozni, jelentkezz partnerünkhöz, mint

Termékmérnök

Feladatok:

  • Technikai döntések meghozatala gyártási problémák esetén
  • A termékfejlesztési programok irányítása, úgymint selejtcsökkentés és ciklusidőfejlesztés
  • Folyamatváltozások menedzselése a Windchill szoftveren keresztül
  • A gyökérokok elemzésének technikai támogatása
  • A gyártáshoz kapcsolódó módosítások jóváhagyása
  • Tréningek tartása a termelésben dolgozók részére
  • Kapcsolattartás a többi gyártási területtel
  • Riportálás a menedzsmentnek

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség – mechatronikai mérnök
  • Autóiparban szerzett 3 éves szakmai tapasztalata
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Projektmenedzsmentben és termékfejlesztésben szerzett alapismeretek
  • Autóipari termékfejlesztési eljárások ismerete – APQP, VDA
  • Proaktív és szervezett munkastílus
  • Jó kommunikációs készség és csapatjátékos beállítottság

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség és teljesítményt elismerő, támogató vállalati kultúra
  • Nemzetközi munkakörnyezet, projektekhez kapcsolódó külföldi utak
  • Munkavállaló-barát környezet

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye északnyugati része

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Cégnév: Work Force Kft.