A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata

önálló, rendszerszemléletű, tapasztalt, kommunikatív munkatársat keres
Termékmenedzser

pozícióba.

Versenyképes fizetés, cafeteria, útiköltség térítés, korszerű, családias munkakörnyezet, havi bónusz hosszútávú munkalehetőség, alkalmanként otthonról végezhető munkavégzés

Főbb feladatok

  • Beszerzési csomag összeállítás – rendelési javaslat, árazás, rendelés leadás,
  • nyomonkövetés
  • Szállítmányok ütemezése
  • Készletgazdálkodás
  • Beszállítók felkutatása, kapcsolattartás, tárgyalás
  • Folyamatos beszerzés árukészlet-fogyás alapján
  • Akciók tervezése és szervezése
  • Piacelemzés, potenciális beszállítók felkutatása, piaci trendek követése
  • Árrés és forgási sebesség folyamatos nyomon követése
  • Javaslattétel a szortiment fejlesztésére és optimalizálására
  • Beszállítók értékelése
  • Tárgyalások előkészítése, lebonyolítása

Szakmai elvárás

  • Felsőfokú végzettség (Műszaki vagy közgazdasági)
  • Stratégiai beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office használatban való jártasság
  • Kapcsolatteremtő-, tárgyaló- és érdekérvényesítő attitűd
  • Rendszerszemlélet
  • Üzleti és proaktív gondolkodás

Előny jelent

  • Értékesítés területén szerzett gyakorlat
  • Mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete
Cégnév: HABI Kft.