Feladatok

  • a telep üzemeltetése, dolgozók irányítása, munkavégzés megszervezése
  • a higiéniai-, járványvédelmi-, tűzvédelmi- és munkavédelmi szabályok betartása, betartatása
  • az állománnyal kapcsolatos napi- és kampánymunkák megszervezése, felügyelése
  • a telep, az istállók és a szociális épület tisztaságának és rendjének fenntartása

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség (agrármérnök, állattenyésztő mérnök)
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • családias légkör
  • nettó 30.000 Ft SZÉP kártya juttatás / hó, egészségbiztosítás

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát.
Cégnév: GALLUS Kft.