Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft. észak-pesti telephelyére keres telephelyvezető munkatársat, aki nem ijed meg a sokrétű feladatoktól és kihívásoktól. Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik önállóan és precízen dolgoznak, emellett szívesen vállalnák a csapat vezetését!

Főbb feladatok:

  • A telephely leghatékonyabb működési folyamatainak kialakítása és fejlesztése
  • A kirendeltségen dolgozó csapat irányítása
  • Magas színvonalú ügyfélkiszolgálás biztosítása
  • Értékesítési és kiszállítási folyamatok működtetése
  • A legoptimálisabb raktárkészlet kialakítása, irányítása és ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év vezetői tapasztalat
  • Vezetői képességek
  • Kereskedelmi szemlélet, ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs, és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Energikus, jó munkahelyi légkör
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod, bérigényed megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva! Kérjük, az email tárgyában jelöld meg: „telephelyvezető-észak-pest”

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk honlapunkon. tekinthető meg.

Cégnév: Láng Kereskedelmi Kft.