Feladatok

  • Anyagmozgatás
  • Anyagbeszerzés
  • Telephely vezetése
  • A munkaterület tisztán tartása, gépek karbantartása

Elvárások

  • C jogosítvány
  • Darukezelői (KCR) jogosítvány
  • Gépkezelői jogosítvány (OKJ-S)
  • valamint alapszíntű számítógép felhasználói ismeret.

Előnyt jelent

Ha rendelkezel Targoncás jogosítvánnyal és tapasztalattal.

Amit kínálunk

  • Biztonságos, tiszta munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos háttér
  • Határozatlan idejű munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Céginformáció

Bővülő csapatunkba Tehergépjármű vezető/Gépkezelő munkatársat keresünk. Társaságunk több autópálya-építési, útépítési és vasútépítési projektben vett részt, jelenleg magasépítésben vesz részt, hosszabb távú munkalehetőséget biztosítva munkatársainknak.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: MOBIL.COM-BAU Kft.