BÁRDI AUTÓ ZRT.
A Bárdi Autó Zrt. egy dinamikus magyar vállalkozás, amelyet teljesítményének köszönhetően kiemelkedő piaci stabilitás jellemez. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink ösztönző, megértő és lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve dolgozhatnak. Téged keresünk, ha otthonosan érzed magad az autós közegben, kereskedelmi szemlélettel rendelkezel, és rugalmas, mozgalmas munkakörre vágysz!

Tehergépjármű alkatrész területi képviselő

Feladataid lennének:

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása az alábbi területeken:
  • Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egy része, Békés vármegye, Csongrád-Csanád vármegye
  • A vállalat portfóliójában található termékek értékesítése új és meglévő partnerek részére
  • Testreszabott ajánlatok készítése, a kondíciók vevői igényekhez igazítása
  • A cég által kínált aktuális akciók kikommunikálása, partnerkapcsolatok ápolása
  • Beszámolók, riportok készítése a felső vezetés számára, adminisztrációs feladatok ellátása
  • A piaci lehetőségek feltérképezése, új partnerek felkutatása, vevőakvizíció

Amit elvárunk:

  • Teherautó alkatrészek és piacának ismerete
  • Teherautó gyári szoftvereinek ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány, stabil vezetési gyakorlat
  • Microsoft programok kezelése, felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Önálló munkavégzés, precizitás,
  • Kereskedelmi affinitás, meggyőző tárgyalási és jó kommunikációs képesség,

Előny:

  • Értékesítésben, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Jó szervező készség,

Amit nyújtunk neked:

  • Stabil munkaadói háttér egy 100 éves múlttal rendelkező magyar vállalatnál
  • Modern munkaeszközök: szolgálati autó, tablet, okostelefon
  • Versenyképes jövedelem, az alapbéren felül jutalék a teljesítményed alapján
  • Professzionális munkakörnyezet és központi támogatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések, oktatások
  • Dolgozói kedvezmény termékeinkből
  • Azonnali munkakezdés
  • Motivált, fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.
Cégnév: BÁRDI AUTÓ ZRT.