Feladatok

  • Forgácsolási és lemezalakítási technológiai folyamatok tervezése, az anyagi-technikai eszközök meghatározása és a technológiai-szervezési feladatok ellátása.
  • A gyártásfejlesztés célrendszerének kialakítása és a megvalósítás szervezése, irányítása.
  • A forgácsolás, lemezalakítás eszközeinek, szerszámainak, gépeinek specifikálása, azok beszerzésének műsazki előkészíése, megrendelések, szerződések előterjesztése, az eszközök üzembe állítása.
  • A gyártási dokumentációk elkészítése és karbantartásának folyamatos biztosítása.
  • A gyártási karakterisztika figyelembevételével a gyártás műszaki, műveleti, idő- és anyagnormáinak tervezése, előírása
  • A gyártás-ellenőrzés követelményeinek meghatározása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki szakképzettség.
  • Tervezői CAD és PLM rendszerek ismerete (SolidEdge, TeamCenter)
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.
  • LEAN, KAN-BAN, 5S, Kaizen, TPM alapismeretek, jártasság.

Előnyt jelent

  • Forgácsolásban és/vagy lemezalakításban szerzett szakmai gyakorlat előnyt jelent.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Nagy múltú, háztartási gépek, készülékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó cég.

Cégnév: HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.