Feladatok

- világszínvonalú vákuumformázó gépek működésének biztosítása
- aktív részvétel a fejlesztésekben, hibaelhárításban
- termelési folyamatok nyomonkövetése és dokumentálása
- gyártósori átállások lebonyolítása
- gyártógépek és szerszámok karbantartása

Elvárások

középfokú végzettség
- precíz,önálló munkavégzés
- rugalmasság és jó alkalmazkodó képesség
- új technológiák és gépek működésének elsajátítása
- jó problémamegoldó és szervező készség
- határozott magabiztos fellépés
- 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalás

Előnyt jelent

 műanyagipari tapasztalat
- termelési területen szerzett tapasztalat
- technikusi végzettség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem nettó 360.000-tól
  • kiemelt műszakpótlék
  • karácsonyi és húsvéti csomag
  • havonta jelenléti és teljesítménybónusz
  • korszerű munkaruha
  • utazási támogatás: 30 ft/km vagy 100 % bérlettámogatás
  • barátságos, befogadó munkakörnyezet
  • szabadon választható túlóra lehetőség
  • biztos, stabil vállalati háttér
  • előrelépési lehetőség
  • családi nap, céges rendezvények ( covidmentes időszakban )
  • dohányzásmentes munkahely
  • modern, tiszta és korszerű gyártócsarnok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk a nemzetközi csomagolóipar meghatározó szereplője, magyar tulajdonú, több évtizede sikeresen működik. Közel 250 főt foglalkoztat.
A válság alatt is folyamatosan bővül, stabil anyagi háttérrel rendelkezik. A műanyagok újrahasznosításban élenjáróvállalat ecseri telephelyén történő munkavégzésre keres.

önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva küldheti el nekünk!
Cégnév: Pro-Form Kft.